У першій коробці було в три рази більше м'ячів, ніж у другій. Після того як з першої коробки

переклали в другу 16м'ячів у коробках м'ячів стало порівно. Скільки м'ячів було в коробках спочатку? Очень надо(з умовою)

Ответы на вопрос

Отвечает Зимов Александр.

                                  Было               Стало

1-я коробка                 3х                  3х - 16

2-я коробка                 х                    х + 16

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Пусть х мячей было во второй коробке, тогда 3х мячей было в первой коробке. Уравнение:

3х - 16 = х + 16

3х - х = 16 + 16

2х = 32

х = 32 : 2

х = 16 мячей - было во второй коробке

3х = 3 · 16 = 48 мячей - было в первой коробке

Вiдповiдь: 48 i 16.

Отвечает Сафронов Андрей.

Відповідь:

48 - м'ячів було в 1 коробці спочатку

16 - м'ячів було в 2 коробці спочатку

Покрокове пояснення:

1 коробка - 3х м'ячів було - 3х-16 - м'ячів переклали

2 коробка - х м'ячів було -  х+16 - м'ячів переклали

М'ячів стало порівно.

Рівняння:

3х-16=х+16

3х-х=16+16

2х=32

х=32:2

х=16 - м'ячів було в 2 коробці спочатку

3х=3*16=48 - м'ячів було в 1 коробці спочатку