Допоможіть допоможіть розв'язати задачу!!! В першій коробці у 4 рази більше, ніж у другій. Якщо

допершої коробки поклали 2 олівці, а другої 8 олівців, то в першій коробці олівців стало в 2,5 раза більше, ніж у другій. Скільки олівців було в кожній коробці спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Горелова Катя.

Ответ:

перша -48 олівців, друга - 12 олівців

Пошаговое объяснение:

1)4х+2=(х+8)*2,5

4х+2=2,5х+20

4х-2,5х=20-2

1,5х=18

х=12 (ол) - друга коробка

2)12*4=48 (ол) - перша коробка