У дитячому магазині на першій полиці лежить 145 м"ячів, на другій полиці - на 56 м"ячів менше ніж

на першій, а на третій полиці - на 49 м"ячів менше ніж на першій і другій разом. Скільки всього м"ячів на трьох полицях разом?

Ответы на вопрос

Отвечает Teremok Teremok.
1)145-56=89(м)
2)145+89=234(м)-- на 1 и 2 полицi
3)234-49=185( м)-- на 3 полицi
4)89+145+185=419
Отвечает Дворянский Дима.

ответ 250 тебе набо было все сплюсовать