Площа поля 200га. Тракторист за один день зорав 120га. Який відсоток поля залишився незораним?​


Ответы на вопрос

Отвечает Гонцова Ксения.

Відповідь:

40%

Покрокове пояснення:

Площа поля - 200 га

Зорав - 120 га

Відсоток того, що він зорав рахується так:

(120 / 200) * 100% = 0,6 * 100% = 60%

Отже, незораним залишився такий відсоток:

100% - 60% = 40%