поле було зоране трьома трактористами..Перший тракторист зорав 7/24 усього поля, що на 5/36 меньше

,ніж зорав другий. Яку частину поля зорав третій тракторист?​

Ответы на вопрос

Отвечает Павельев Ваня.

Ответ: 20/72 або 5/18 зорав третій

Пошаговое объяснение:

7/24+5/36=(21+10)/72=31/72 зорав другий тракторист

31/72+7/24=(31+21)/72=52/72 зорали перший і другий разом

72/72-52/72=20/72=5/18 зорав третій