За перший день тракторист зорав 8/27 , а за другий- 7/18 всього поля, а за третій ------- решту.

Яку частину поля зорав тракторист за третій день? Памагиите!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Малых Костя.

Ответ:

17/54

Пошаговое объяснение:

1 -(8/27 +7/18)=1 -(16/54 +21/54)=54/54 -37/54=17/54