Чотири трактори, працюючи разом зорали 1600га. Перший трактор зорав 24% всього поля, другий трактор

125%того, що зорав перший трактор, третий трактор 3/4того, що зорав другий трактор. Скільки гектарів зорав четвертий трактор?

Ответы на вопрос

Отвечает Ткаченко Влад.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1600 * 24% : 100%= 384 га зорав перший трактор

384 * 125% : 100%= 480 га зорав другий трактор

480 * 3/4 = 360 га зорав третій трактор

1600 - (384 + 480 + 360)=376 га зорав четвертий трактор