За перший день тракторист зорав 8/27 , а за другий- 7/18 всього поля, а за третій ------- решту.

Яку частину поля зорав тракторист за третій день? Помогите прошу. Я щас в школе!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Тузлукова Анастасия.

Ответ:

\frac{153}{486}

Пошаговое объяснение:

\frac{8}{27} +\frac{7}{18} +\frac{x}{y} = 1

\frac{8*18}{486} +\frac{7*27}{486} +\frac{x}{y}  = \frac{486}{486}

\frac{144}{486} +\frac{189}{486} +\frac{x}{y}  = \frac{486}{486}

\frac{333}{486}  +\frac{x}{y}  = \frac{486}{486}

\frac{x}{y}  = \frac{486}{486}  - \frac{333}{486}

\frac{x}{y}  = \frac{153}{486}