За перший день тракторист зорав 28,2 га землі, за другий на 2,6 га менше, ніж за перший, за третій

— в 1,6 рази менше, ніж за другий. Скільки гектарів землі зорав тракторист за ці три дні?​

Ответы на вопрос

Отвечает Сычёва Елизавета.

Ответ:

28,2-2,6=25,6 (га)

25,6÷1,6=16 (га)

28,2+25,6+16=69,8 (га)

Відповідь: 69,8 га.