Бабуся приготувала вареники з сиром і з капустою. З капустою було 20% від усієї кількості

вареників. Скільки вареників кожного виду приготувала бабуся, якщо із сиром було на 30 більше, ніж з капустою?

Ответы на вопрос

Отвечает Остапущенко Полина.

Ответ:

складаємо рівняння

Пошаговое объяснение:

х всього вареників

0,2х вареників з капустою

(0,2х+30) вареників з творогом

0,2х+(0,2х+30)=х

0,4х-х=-30

-0,6х=-30

х=50 вареників всьго

50*0,2=10 вареників з капустою

10+30=40 вареників з т