Бабуся приготувала вареники із сиром і з капустою. чустою було 20% вiдi кiлькості вареників.

Скільки иків кожного виду приготувала бабуся, якщо із сиро а 30 більше, ніж з капустою? будь ласка, допоможіть! але з поясненням ​

Ответы на вопрос

Отвечает Анисимова Даша.

Пошаговое объяснение:

Всего — х вареников

С капустой — 0,2х вареников

С сыром — х - 0,2х = 0,8х вареников

0,8х - 0,2х = 30

0,6х = 30

х = 30 : 0,6

х = 50

Всего — (х) = 50 вареников

С капустой — (0,2х) = 0,2 * 50 = 10 вареников

С сыром — (0,8х) = 0,8 * 50 = 40 вареников