Бабуся приготуваша вареники із сиром і з капустою. Вареників з капустою було 20% від усієї

кількості вареників. Яку кількість вареників кожного виду приготувала бабуся, якщо із сиром було на 30 більше, ніж з капустою?

Ответы на вопрос

Отвечает Николаева Мария.
Х-всего
20/100*х=0,2х-с капустой
х-0,2х=0,8х-с сыром

0,8х-0,2х=30
0,6х=30
х=30/0,6=300/6=50

0,2*50=10-с капустой
10+40=50-с сыром