Бабуся приготувала вареники із сиром і з капустою. вареники з капустою було 20 відсотків від усієї

кількості вареників. яку кількість вареників кожного виду приготувала бабуся якщо із сиром було на 30 більше ніж з капустою

Ответы на вопрос

Отвечает Зощук Діана.
Позначимо кількість вареників з капустою як x. Тоді кількість вареників з сиром буде (x + 30).

За умовою, вареники з капустою становлять 20% від усієї кількості вареників. Тому ми можемо записати рівняння:

x = 0.2 * (x + (x + 30))

Розкриваємо дужки:

x = 0.2 * (2x + 30)

Розподіляємо множник:

x = 0.4x + 6

Віднімаємо 0.4x з обох боків рівняння:

0.6x = 6

Ділимо на 0.6:

x = 10

Таким чином, бабуся приготувала 10 вареників з капустою і (10 + 30) = 40 вареників з сиром.
Отвечает Жуковская Алина.
Нез нез нез нез нез нез