1803. Бригада робітників три дні ремонтувала дорогу. За пер- ший день відремонтували 24% дороги, за

другий - 40 % решти, а за третій день 1368 м. Скільки всього метрів дороги відремонтували?​

Ответы на вопрос

Отвечает Лысенко Глеб.

Ответ:

3800м

Пошаговое объяснение:

40%+24%=64%

100%-64%=36%

1368м-36%

1368м:36%=38м

38м-1%

38м*100%=3800м

Надіюсь правильно

Отвечает Дёмкин Сергей.
Давайте розглянемо цю задачу крок за кроком.

1. Перший день: Відремонтували 24% дороги. Це означає, що залишилося 100% - 24% = 76% дороги.

2. Другий день: Відремонтували 40% решти, тобто 40% від 76% дороги. Це дорівнює 0.4 * 76% = 30.4% від загальної дороги.

3. Після другого дня залишилося 76% - 30.4% = 45.6% дороги.

4. Третій день: Відремонтували 1368 метрів, що дорівнює 100% - 45.6% = 54.4% дороги.

Тепер ми знаємо, що 54.4% дороги відповідають 1368 метрам. Давайте знайдемо, скільки всього метрів дороги:

100% дороги = (1368 м / 54.4%) * 100% = 2520 метрів.

Отже, всього було відремонтовано 2520 метрів дороги.