У 6 великих або 9 малих ящиків можна розкласти 54кг груш. на скільки більше кілограмів груш уміщує

великий ящик, ніж малий?

Ответы на вопрос

Отвечает Абелян Кристина.

Ответ:

В 1 великий ящик можна покласти:

54/6=9(кг)

В 1 маленький ящик можна покласти:

54/9=6(кг)

В 1 великий ящик можна на

9-6=3(кг) більше, ніж у маленький

Пошаговое объяснение: