у великий пакет зважили на 2 кг фруктів більше, ніж у малий. Відомо, що в двох великих пакетах

стільки кілограмів фруктів, скільки у трьох малих. Скільки кілограмів фруктів зважили у великий і малий пакет окремо?

Ответы на вопрос

Отвечает Ляпина Марина.

Ответ:

Малий пакет фруктів важив 4 кг, а великий - 6 кг.

Пошаговое объяснение:

Нехай у малому пакеті x кг фруктів, а у великому НА 2 кг більше, тобто 2+x кг.

Відомо, що в двох великих пакетах ((2+x) + (2+x) = 2*(2+x)) стільки кілограмів фруктів, скільки у трьох малих (x+x+x = 3*x), тобто

2*(2 + x) = 3*x

2*2 + 2*x = 3*x

4 + 2x = 3x

4 = 3x - 2x

x = 4

Тепер ми знаємо коефіцієнт пропорційності х і можемо дізнатися ваги пакетів, підставляючи х до наших рівнянь, тобто:

малий: x = 4 кг

великий: 2+x = 2+4 = 6 кг