У 5 великих ящиків розсипали 40 кг ягід. В один малий ящик вміщується ягід у 2 рази менше, ніж у

великий. Скільки кілограмів ягід можна разсипати у 7 малих ящиків? можно условия и решение пожалуйста?

Ответы на вопрос

Отвечает Крек Полина.

Відповідь:

1) 40/5=20  2) 20/2=10 3) 7*10=70 (кг.)

2Покрокове пояснення: