У 7 великих ящиків розсипали 42кг ягід.В один малий ящик вміщюється ягід у 2 рази менше,ніж у

великий.Скільки потрібно малих ящиків,щоб розсипати 27кг ягід? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Боковцева Виктория.
1) 42 ÷ 7 = 6 кг (вміщується у великий ящик)
2) 6 ÷ 2 = 3 кг (вміщується у малий ящик)
3) 27 ÷ 3 = 9 (ящиків)
Відповідь: щоб розсипати 27 кг ягід потрібно 9 малих ящиків .