(3у-4)(y+5)=y(3y-2) Розв'яжіть рівняння. помогите срочно​


Ответы на вопрос

Отвечает Федів Антон.

(3y - 4)(y + 5) = y(3y - 2) \\ 3 {y}^{2}  + 15y - 4y - 20 = 3 {y}^{2}  - 2y \\ 13y =  20 \\ y =  \frac{20}{13}