Середнє арифметичне двох чисел дорівнює 38, а сума 15% другого і 25% першого дорівнює 14.

Знайдіть ці числа.

Ответы на вопрос

Отвечает Ляховець Максим.

Ответ:

26, 50

Пошаговое объяснение:

a - ?

b - ?

(a+b)/2 = 38

0.15a + 0.25b = 14

Найти: а, b

1) 0.15a + 0.25b = 14

15a + 25b = 1400

3a + 5b = 280

2) (a+b)/2 = 38

a+b = 76

a = 76 - b

Подставляем a в 1 уравнение

3(76-b)+5b=280

228 - 3b + 5b = 280

2b = 52

b = 26

a = 76 - b = 50