У магазин завезли 212 кг фруктив які продали за два дні. У перший день було продано у 5 разів

меньше фруктів, ніж у другий. Скільки фруктів було продано другого дня? РЕШИТЕ ПРОШУ​

Ответы на вопрос

Отвечает Бастракова Наташа.

Нехай у перший день продано х кг, а у другий - 5х кг.

всього - 212 кг, отже:

х + 5х = 212

6х = 212

х = 212/6

х = 106/3 ≈ 35,3

отже, у другий день було продано 5*35,3 ≈ 176,6 (кг)