До магазину привезли 212 кг фруктів, які продали за 2 дні. За другий день було продано в 5 разів

менше фруктів, ніж за перший. Скільки фруктів було продано? Буду ласка складіть тільки рівнняня до задачі, розв'язку не треьа! Буже треба! Буду вдячна ​

Ответы на вопрос

Отвечает Досбол Таир.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

х- кг фруктов продали за 2 день

5х- кг фруктов продали за 1 день

х+5х=212

6х=212

х=212/6

х=35+1/3кг продали за 2 день

5х=176+2/3-кг продали за 1 день

Отвечает Щекалева Виктория.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

х+5х=212