До магазину завезли 212 кг фруктів,які продали за 2 дні.За другий день було продано в 5 разів

більше фруктів,ніж перший(х)Скільки фруктів було продано кожного дня?

Ответы на вопрос

Отвечает Скребцов Даниил.

х - перший день

5х - другий день

х + 5х = 212(кг)

6х = 212(кг)

1)х = 212:6

х=212 і 6(дробом, двісті дванадцять шостих)

х= 35(кг) - продали за перший день;

2)35 * 5 = 175(кг) - за другий день.

В.: 1-ий день - 35кг, 2-ий день - 175кг.

Отвечает Гостев Никита.

Ответ:

х +5х=212

6х=212

х=35 первый день

212-35=177 второй день

Пошаговое объяснение: