не розв'язуючи рівняння х^2 +10х - 4 =0, знайдіть значення виразу 1/х1^2 + 1/х2^2 ', де х1 та х2 –

корені цього рівняння​

Ответы на вопрос

Отвечает Волкова Даша.

Ответ:

1/x1²+1/x2²= (x1²+x2²)/x1²x2²= ((x1+x2)²-2x1x2)/x1²x2²

x1+x2= -10

x1*x2=-4

1/x1²+1/x2²= (100+8)/16=6,75

Пошаговое объяснение: