На одній автостоянці було в 4 рази (-ів) менше машин, ніж на іншій. Коли з другої стоянки на першу

перевели 24 автомобілі (-ів), машин на стоянках стало порівну. Скільки машин було на кожній стоянці спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Михайлюк Даша.

Ответ:

Х - на одній стоянці  

4х- на іншій  

маємо рівняння:  

4х-24=х  

4х-х=24  

3х=24  

х=8 - на одній стоянці  

4 *8= 32 - на іншій стоянці