На одній автостоянці було в 4 рази (-ів) менше машин, ніж на іншій. Коли з другої стоянки на першу

перевели 24 автомобілі (-ів), машин на стоянках стало порівну. Скільки машин було на кожній стоянці спочатку? Відповідь: 1. На першій стоянці спочатку було машин (-и). 2. На другій стоянці спочатку було машин (-и).

Ответы на вопрос

Отвечает Овод Женя.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Нехай на першій стоянці було- х авто, тоді на другій- 4х.

Складемо рівняння:

Х+24= 4х-24

Х-4х= -24-24

-3х=-48

Х= 16 авто- було на першій стоянці спочатку

16*4= 64 авто- було на другій стоянці спочатку

Відповідь: 1. На першій стоянці спочатку було 16 машин

2. На другій стоянці спочатку було 64 машини