На одній автостоянці було в 3 рази (-ів) менше машин, ніж на іншій. Коли з другої стоянки на першу

перевели 12 автомобілі (-ів), машин на стоянках стало порівну. Скільки машин було на кожній стоянці спочатку? Відповідь:1. На першій стоянці спочатку було ............. машин (-и).2. На другій стоянці спочатку було .............. машин (-и).​

Ответы на вопрос

Отвечает Кулахмет Рахым.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Перша автостоянка х машин.

Друга автостоянка (х * 3) машин.

З другої автостоянки перевели 12 автомобілів на першу, стало порівно.

Скільки машин було на кожній стоянці спочатку?

Нехай на першій автостоянці було х машин, тоді на другій автостоянці (х * 3) машин.

Коли з другої автостоянці перевели 12 автомобіля, (х * 3) – 12, на першу (х +12), то машин на стоянках стало порівну. Складемо рівняння.

(х * 3) – 12 = х +12

3х – 12 = х + 12

3х – х = 12 + 12

2х = 24

х = 24 : 2

х = 12

На першій стоянці спочатку було 12 машин.

На другій стоянці спочатку було 12 * 3 = 36 машин.

Відповідь: 1. На першій стоянці спочатку було 12 машин.

2. На другій стоянці спочатку було 36 машин.