Книга коштувала 80 грн. через місяць вона стала коштувати 65 грн. на скільки % знизилася ціна​


Ответы на вопрос

Отвечает Борисович Станислав.

80грн- 100%

65грн -  x%

x = \frac{65*100}{80}=\frac{65*5}{4}  = 81,25

100%-81,25% = 18,75%

Ответ: Цена снизилась на 18,75%