Микола зібрав 12,7 кг макулатури, це на 5,8 кг менше, ніж зібрав Сашко.Скільки кілограмів

макулатури зібрали хлопчики разом? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Ниязбекова Нурай.

Ответ:

Микола- 12,8кг

Сашко-? , на 5,8кг меньше зiбрав

Разом?

1) 12,7 - 5,8= 6,9 (кг) зiбрав Сашко

2)12,7 + 6,9= 19,6 (кг) разом

Вiдповiдь: 19,6 кг

Отвечает Епихина Елизавета.
Ответ:
Микола- 12,8кг
Сашко-? , на 5,8кг меньше зiбрав
Разом?
1) 12,7 - 5,8= 6,9 (кг) зiбрав Сашко
2)12,7 + 6,9= 19,6 (кг) разом
Вiдповiдь: 19,6 кг