Миколка сашко і андрійко зібрали разом 46 цілих 5/8 макулатури Миколка і Андрійко зібрали 34 цілих

1/4 кг макулатури а сашко і андрійко - 28 цілих 5/16 кг скільки кілограмів макулатури зібрав кожний хлопчик

Ответы на вопрос

Отвечает Гаврилин Даниил.
M+s+a=46.625
m+a=34.25
s+a=28.3125
s=46.625-34.25=12,375
a=28.3125-12,375=15,9375
m=34.25-15,9375=18,3125