Микола зібрав 12,7 кг макулатури,це на 5,8 кг менше,ніж зібрав Сашко. Скільки кілограмів макулатури

зібрали хлопчики разом?

Ответы на вопрос

Отвечает Евстигнеев Тимур.
12,7 + 5,8 = 18,5 (кг) зiбрав Сашко.
18,5 +12,7 = 21,2 (кг) зiбрали разом