ТӨМЕНДЕГІ ЕСЕПТІ ШЫҒАРУДА КЕТКЕН ҚАТЕЛІКТЕРДІ АНЫҚТАҢДАРb) 8y -(5у -

4)=228y+5у+4=228y+5y=22+413y=26​

Ответы на вопрос

Отвечает Kenzhegazin Alibek.

Пошаговое объяснение:

8y-5y+20=22

3y=22-20

3y=2

y=2/3