ТӨМЕНДЕГІ ЕСЕПТІ ШЫҒАРУДА КЕТКЕН ҚАТЕЛІКТЕРДІ АНЫҚТАҢДАРа) 2(3х - 5)- 3(х - 5)=x6x+10 - 3x =

15X6x - 3х - х=- 10-152х=25х=25:2х= 12,5​

Ответы на вопрос

Отвечает Просалов Кирилл.

Пошаговое объяснение:

6x-10-3x+15=x

6x-3x-x=10-15

2x=-5

x=-5/2=-2,5