Асқар есепті 10 минутта шығарады, Арман есепті 5 минутта шығарады Екеуі бірігіп есепті шығарса

қанша минутта шығарады.

Ответы на вопрос

Отвечает Алексашин Данил.

Ответ:

Ш: 10×60=600,5×60=300,600+300=900

Отвечает Лавров Григорий.

Ответ:

1 1 1

--- - -- = ---= 5

10 5 5