Сума двох чисел =24, а різниця їх квадратів 48. Знайти їх числа​


Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

(13; 11)

Пошаговое объяснение:

$ \displaystyle \left \{ {{x+y=24} \atop {x^{2}-y^{2}=48}} \right. \Leftrightarrow \left \{ {{x+y=24} \atop {(x+y)(x-y)=48}} \right. \Leftrightarrow \left \{ {{x+y=24} \atop {24(x-y)=48}} \right. \Leftrightarrow \left \{ {{x+y=24} \atop {x-y=2}} \right. \bigg |+ \Leftrightarrow $

$ \displaystyle \Leftrightarrow \left \{ {{2x=26} \atop {x-y=2}} \right. \Leftrightarrow \left \{ {{x=13} \atop {13-y=2}} \right. \Leftrightarrow \left \{ {{x=13} \atop {y=11}} \right. ; $

13+11=24, \quad 13^{2}-11^{2}=(13-11)(13+11)=2 \cdot 24=48;

(13; 11);