Визнач пари чисел.Сума двох чисел дорівнює 14,їх добуток-48. ? і ?Різниця двох чисел дорівнює 2,їх

добуток - 63. ? і ?Сума двох чисел дорівнює 27,їх різниця-21: ? і ? знайди їх частку ?.

Ответы на вопрос

Отвечает Анохина Анастасия.

1)6+8=14           6*8=48

2)9-7=2             9*7=63

3)27-21=6,значит 21+6=27               27-6=21

Отвечает Алёкминская Дарья.

1)7 і 7 я знаю лиш перше вибач...