знайдить довжину кола и полощу круга диаметр яркого доривнюе 48 см пожалуйста оч нужно


Ответы на вопрос

Отвечает Петрова Оксана.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Довжина кола дорівнює:  

C=2πr  де r- радіус і дорівнює r= d/2= 48/2=24 см

С= 2π*24= 48π =48*3,14=150,72 см

Площа круга дорівнює:

S=πr^2=3,14* 24^2=1808,64 см2