Граничний вік берези становить 150 років, сосна живе в 3 4/5 рази довше. Який граничний вік сосни​


Ответы на вопрос

Отвечает Тимошенко Надя.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

150 * 3 4/5 = 150 * 19/5 =

30*19 / 1 = 570/1 = 570 лет