ПЛІС ПОМОГІТЕ папуга живе в середньому 150 років слон живе в 3 рази менше ніж папуга слонова

черепаха живе в 6 разів довше слона а річковий рак у 10 разів менше слоновоїчерепахи у скільки разів тривалість життя папуги більша ніж річкового рака ? На скільки років менше за слонову черепаху живе слон?

Ответы на вопрос

Отвечает Василова Чулпан.

Пошаговое объяснение:

1) 150 : 3 = 50 (лет) - живёт слон

2) 50 * 6 = 300 (лет) - живёт черепаха

3) 300 : 10 = 30 (лет) - живёт рак

4) 150 : 30 = 5 (раз) - больше продолжительность жизни попугая, чем рака

5) 300 - 50 = 250 (лет) - на столько меньше лет живёт слон, чем черепаха