Тривалість життя дуба досягає 1500 років, берези - 150 років , сливи -15 років .Обчисли відсоткове

відношення тривалості життя . а) дуба та берези ;б) берези та сливи ;в) сливи та дуба;г) берези та дуба ;​

Ответы на вопрос

Отвечает Гросс Лера.

Ответ:

10, 10, 10000, 1000

Пошаговое объяснение:

а) х=150*100/1500=10

б) х=15*100/150=10

в) х = 1500*100/15=10000

г) х=1500*100/150=1000