Тривалість життя дуба досягає 1500 років , берези - 150 років . сливи -- 15 років Обчисли

відсоткове відношення тривалості життя . а ) дуба та берези в ) сливи та дуба ; б ) берези та сливи ; г ) берези та дуба .

Ответы на вопрос

Отвечает Юревич Полина.

Відповідь: a.) 1000% б.) 1000% в.) 1% г.) 10%.

Покрокове пояснення: а.) 1500 до 150

150 - 100%

1500 - х%

150/1500= 100/х; 1500×100/150= 150000/150= 1000%

Б.) 150 до 15

15 - 100%

150 - х%

15/150=100/х; 150×100/15 = 15000/15=1000%

В.) 15 до 1500

1500-100%

15- х%

1500/15= 100/х; 15×100/1500= 1500/1500= 1%

Г.) 150 до 1500

1500- 100%

150- х%

1500/150=100/х; 150×100/1500 = 15000/1500= 10%