Середня тривалість життя білого ведмедя – 32 роки, що становить 4/25 середньої тривалості життя

слона. Знайдіть середню тривалість життя слона.

Ответы на вопрос

Отвечает Старцева Софья.

Ответ:

200 років

Пошаговое объяснение:

Потрібно знайти число за величиною його дроба( число поділити на чисельник та помножити на знаменник)

32÷4×25=200(років)

або 32 ÷ 4/25= 35×25/4= 200(років)