Середня тривалість життя білого ведмедя — 32 роки, що становить 2/3 середньої тривалості життя

носорога, 4/5 — лева і 4/25 — слона. Знайдіть середню тривалість життя носорога, лева і слона. (написати з зрозумілими діями)(даю 20 балов) ;)​

Ответы на вопрос

Отвечает Михай Рустам.

Ответ:

1) 32 • 3 : 2 = 48 (p.) - середня тривалість життя носорога.

2) 32 • 5 : 4 = 40 (р.) - середня тривалість життя лева.

2) 32 • 25 : 4 = 200 (р.) - середня тривалість життя слона.

Відповідь. Середня тривалість життя носорога становить 48 років, лева - 40 років, слона - 200 років.