3. Розв'яжи задачу на пропорційне ділення. 10 кг. СкількиУ кожному бідоні 60 кг меду, а в кожній

банцімеду налито в банки та скільки у бідони?18)В однакову кількість бідонів та банок розлили 420 кг меду.​

Ответы на вопрос

Отвечает Шишенин Илья.

Ответ:

60х + 10х = 420

70х = 420

х = 6

60х = 60 * 6 = 360 - в бидонах

10х = 10 * 6 = 60 -в банках

Вот так я просто казах не понимаю украйский язык