Кількість молока в банці становить 30% кількості молока в бідоні а кількість молока глечику дві 9

кількості молока в банці.Скільки молока в кожній посудині якщо в банці, бідоні,глечику разом 41 л молока.

Ответы на вопрос

Отвечает Положенцев Герман.

Пусть х л - в бидоне, тогда

30/100 = (3/10 · х) л - банке

2/9 · 3/10 · х = (1/15 · х) л - в кувшине

Всего 41 л молока

Уравнение:

х + 3/10 · х + 1/15 · х = 41

Приводим обе части уравнения к общему знаменателю 30

30х + 9х + 2х = 41 · 30

(30 + 9 + 2) · х = 41 · 30

41 · х = 41 · 30

х = 30 (л) - в бидоне

0,3 · 30 = 9 (л) - в банке

2/9 · 9 = 2 (л) - в кувшине

Відповідь: 30 л в бідоні, 9 л в банку і 2 л в глечику.