Допоможіть!В однакову кількість бідонів та банок розлили 420кг меду.У кожному бідоні 60кг меду,а в

кожній банці-10кг.Скільки меду налито в банки та скільки-у бідони​

Ответы на вопрос

Отвечает Линберг Давид.

Х- бидоны и банки

Х*(60+10)=420

Х*70=420

Х=6

6 бидонов и 6 банок использовано

6*60=360кг в бидонах

6*10=60кг в банках

Отвечает Пелевина Виктория.

Пошаговое объяснение:

60х+10х=420

70х=420

×=6

меду в бідонах = 6×60=360

мнду в банках =10×6=60