ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА В однакову кількість бідонів та банок розлили 420 кг меду. У кожному бідоні

60 кг меду, а в кожній банці - 10 кг. Скільки меду налито в банки та скільки - у бідони?

Ответы на вопрос

Отвечает Барехова Алёна.

Ответ:

360кг в бідоні, та 60кг в кожній банці.

Пошаговое объяснение:

60*6=360

10*6=60

360+60=420кг - меду в всіх бідолах і банках

Отвечает Романова Софья.

Ответ:

кількість бідонів - х, кількість банок - х (їх кількості рівні)

60х - всього кг меду в бідонах, 10х - всього кг меду в банках

60х + 10х = 420

70х = 420

х = 6

60х = 60 * 6 = 360 - в бідонах

10х = 10 * 6 = 60 - в банках