5. Склади й обчисли вираз до задачі. На тестах з математики за кожну правильну відповідь на-

раховували по 5 балів, а за кожну неправильну знімали по 2 бали. Скільки балів набрав Олесь, якщо на 7 запитань відповів правильно, а на 3 запитання неправильно?

Ответы на вопрос

Отвечает Марина Ксения.

Ответ:

29

Пошаговое объяснение:

7×5=35

3×2=6

35-6=29

Отвечает Жукова Рина.
Получееться 29
5*7=35
2*3=6
35-6=29