У вікторині є 20 запитань. За кожну правильну відповідь нараховується 7 балів, за кожну

неправильну відповідь знімається 4 бали, а за кожне питання, залишене без відповіді, нараховується 0 балів. Данило взяв участь у вікторині і набрав 100 балів. Скільки питань він залишив без відповіді?​ ДІЮ 90 БАЛЛОВ

Ответы на вопрос

Отвечает Плескач Никита.

Ответ:

4

Пошаговое объяснение:

правильних 14 7*14=98

не праильных 2 98-4-4=90

20-16=4

Отвечает Вахрушева Полина.

Ответ:

Даниил не ответил на 4 вопроса.

Пошаговое объяснение:

20*7=140 (баллов можно получить всего)

40:10=4(вопроса не ответил)