Розв'яжи задачу. Миколка з дідусем грали у гру. Дідусь зага дав Миколці 8 загадок. За кожну

правильну відповідь хлопчикові зараховували 4 бали, а за кожну неправильну віднімали з бали. Скільки загадок правильно відгадав Микол- ка, якщо він отримав 25 балів?

Ответы на вопрос

Отвечает Кёлер Лера.

7 правильно

Нехай t - це кількість загадок  які буди відгадані.
Тоді він відгадав t загадок, а помилився у (8-t) загадок, де 8 це загальна кількість загадок які задали.
Можна зробити нерівність
t*4-(8-t)*3=25    (4 це кількість балів за правильну відповідь, 3 це кількість балів яку знімають  за не правильну відповідь, а 25 скільки балів він заробив протягом відгадувань), також важливо зазначити, що t є натуральним числом та знаходиться у проміжку від 0 до 8 включно тобто tє[0;8] та t є N
4t-24-(-3t)=25
7t-24=25
7t=49
t=7 - ця відповідь підходить під область визначення, тобто є правильною.
Відповідь: Микола правильно відгадав 7 загадок.